Asfaldiliidu üliõpilaspreemiad jagunesid Tehnikakõrgkooli ja Tehnikaülikooli vahel

Foto: Raul Mee

Asfaldiliidu läbi viidud parima lõputöö konkursile esitati sellel aastal kokku viis tööd. Kolm tööd laekus Tallinna Tehnikaülikoolist ja kaks tööd Tallinna Tehnikakõrgkoolist.

Tehnikaülikooli töödest osutus võitjaks Kristiina Lobrevi lõputöö teemal "Asfaltsegude segregeerumise hindamine ja minimeerimine ning motivatsioonisüsteemi loomine paigaldatava asfaltsegu kvaliteedi hindamiseks.“ Tehnikakõrgkooli töödest osutus võitjaks Janar Liiva lõputöö teemal “Soojad asfaltsegud”.

Mõlemale parimale andis preemiatšeki lõpuaktusel kätte Asfaldiliidu juhatuse esimees Sven Pertens. Preemia suuruseks oli sellel aastal 518€.

Üliõpilaste lõputööde konkurssi korraldab MTÜ Eesti Asfaldiliit juba viiendat aastat. Konkursiga selgitatakse välja Eesti teedeala üliõpilaste parimad lõputööd käesoleval aastal. Konkursitöödes hinnatakse tööde originaalsust, aktuaalsust, uudsust, innovatiivsust ja rakendatavust.

Preemia väljaandmise eesmärkideks on edendada teedesektori teadus- ja arendustegevust, motiveerida ja tunnustama üliõpilasi, kes teevad oma lõputööd uudsetel ja põnevatel teemadel tunnustada parimaid lõputööde autoreid ning edendada Asfaldiliidu ja kõrgkoolide vahelist koostööd.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785