Betooniühing kuulutas välja üliõpilastööde võistluse

Mullu said üliõpilaspreemiad Peeter Karja ja Kaarel Kümnik Eesti Maaülikooli maaehituse erialalt. Juhendaja oli professor Jaan Miljan.  

Eesti Betooniühing kuulutas välja tänavuaastase betoonialaste kõrgkooli lõputööde võistluse. Betooniühingu üliõpilaspreemiad on loodud betooni ja betoonehitust käsitleva õppetöö edendamiseks ja tulemusrikkamaks muutmiseks ning valitakse Eesti kõrgkoolide betoonialaste lõputööde hulgast.

Osaleda võivad kõigi Eesti kõrgkoolide üliõpilaste lõputööd. Lõputöö peab olema seotud betooni, selle koostisosade või betoontoodetega, näiteks betooni/betoontoodete/betoonkonstruktsioonide kavandamine, projekteerimine, ehitamine vms.

„Eesti betoonehitus vajab võimekaid insenere – seetõttu on oluline ka tulevaste ehitusinseneride ja teiste spetsialistide võimalikult varajane kaasamine betoonehituse reaalsetesse protsessidesse,” ütles Eesti Betooniühingu juhatuse esimees Tiit Roots.

„Meie üliõpilastööde võistlused näitavad, et ülikooli lõputööde hulgas on arvestatavaid, tegelikus töös kasulikuks osutuvaid uurimusi.Üliõpilas-preemiatega tahame nii üliõpilaste kui õppejõudude tähelepanu õppetöös enam betooni temaatikale suunata,” lisas Roots.

Preemiate määramiseks tuleb Eesti ülikoolidel ja kõrgkoolidel esitada oma ettepanekud 12. juuniks preemiate kandidaatide kohta Eesti Betooniühingu juhatusele.

Iga kool võib esitada kuni kaks ettepanekut.

Eesti Betooniühing annab üliõpilaspreemiaid välja alates 2007. aastast. Kümne aasta jooksul on Betooniühingu üliõpilaspreemiaid saanud Eesti Maaülikooli, Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Tartu Ülikooli üliõpilased.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785