Tallinn korrastab kaheksa lasteaia fassaadid

Asunduse lasteaed Tallinnas.   Foto: Tallinna linnavalitsus

Tallinnas saavad tänavu korda kaheksa lasteaia fassaadid, neist viis esimest on septembris juba valminud, teatas Tallinna linnavalitsus.

Pikka aega tuli linnal intensiivselt luua uusi lasteaiakohti, nii et uute rühmaruumide rajamise ja lasteaedade ehitamise kõrval majade välisilme parandamiseks ressursse nappis. Nüüd on linn võtnud eesmärgiks teha korda ka lasteaedade fassaadid,“ rääkis Tallinna abilinnapea Mihhail Kõlvart. „Tänavu saame korda kaheksa maja ning veel sellel aastal kuulutab Tallinna Haridusamet välja hanked kolme lasteaia fassaadi remondiks.“    

Septembris said korda Tallinna Seli Lasteaed, Tallinna Tuule Lasteaed, Lastesõim Mõmmik ja Lastesõim Hellik, Tallinna Sikupilli Lasteaed sai lisaks fassaadi remondile ka uue katuse. Aasta lõpuks valmivad Tallinna Lindakivi Lasteaia, Lasteaia Ojake ja Tallinna Mahtra Lasteaia fassaadid.

Ette on valmistatud ja veel sellel aastal alustatakse Tallinna Lehola Lasteaia, Tallinna Tähekese Lasteaia ja Lasteaia Naeratus fassaadide hangetega. Lisaks majade uuele ja kenale välisilmele annab fassaadide korrastamine ka arvestatava energiasäästu.

Kaheksa lasteaia fassaadide korrastamisse investeeris linn üle 1,45 miljoni euro, järgneva kolme fassaadi remondiks on planeeritud 726 000 eurot.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785