Raivo Rand valiti ehitusettevõtjate liidu juhatuse esimeheks

Eesti Ehitusettevõtjate Liidu (EEEL) juhatuse uueks esimeheks valiti 13. juunil toimunud liidu juhatuse koosolekul ehitusettevõtte Rand&Tuulberg ASi üks omanikke ning nõukogu liige Raivo Rand.

Rand võtab liidu juhatuse esimehe kohustused üle AS Oma Ehitaja juhatuse esimehelt Tiit Kuulilt, kes jätkab endiselt liidu juhatuses.

Muudatusi tuli nii liidu juhatuses kui ka revisjonikomisjonis. Juhatusse valiti uute liikmetena Tartu Kivi AS-ist Aado Kivi, Lemminkäinen Eesti AS-ist Sven Pertens ning Skanska ASi juhatuse esimees Andres Aavik.

Uus EEELi juhatuse kooseis alates 13. juunist:
Juhatuse esimees Raivo Rand - Rand&Tuulberg AS

Juhatuse liikmed:
Tiit Kuuli - Oma Ehitaja AS
Tiit Roben - Merko Ehitus AS
Arsi Kook - Restor AS
Jaano Vink - Nordecon AS
Ilmar Link - Teede Projektijuhtimise AS
Jaanus Mesak - Messiehitus AS
Jaanus Otsa - Astlanda Ehitus OÜ
Villu Põldmäe - Clik AS
Aado Kivi - Tartu Ehitus AS
Andres Aavik -  Skanska AS
Sven Pertens - Lemmikäinen Eesti AS

EEEL-i revisjonikomisjoni liikmena jätkab Villu Maamägi VMT Ehitus AS-ist. Uuteks revisjonikomisjoni  liikmeteks valiti Janek Lohu Paide MEK AS-ist ja Margus Keerutaja Sovek As-ist.

Eesti Ehitusettevõtjate Liit on ehitusettevõtjaid ühendav katusorganisatsioon, mis tegutseb eesmärgiga kooskõlastada ja koordineerida oma liikmete tegevust ehitustegevuse majanduspoliitilistes küsimustes ja suhetes töövõtjatega ning nende organisatsioonidega. EEEL-i kuulub hetkeseisuga 103 liiget. Liitu kuulumine annab liikmeskonnale võimaluse kaasa rääkida ehitusala reguleerivate seaduste ja dokumentide väljatöötamisel ning omapoolsete seisukohtade avaldamisseks läbi liidu.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed