Gerli Ramler • 7. september 2012
Jaga lugu:

CM: OÜ Reparo Ehitus võitis Lehola küla reoveepuhasti rekonstrueerimise riigihanke

Ligi 500 000-eurose maksumusega projekti ehitustööd valmivad lepingu kohaselt 2013. aasta aluses.

Septembris allkirjastasid AS Lahevesi ja OÜ Reparo Ehitus peatöövõtulepingu Keila vallas asuva Lehola küla reoveepuhasti rekonstrueerimistööde teostamiseks.

AS Lahevesi kuulutas Lehola küla reoveepuhasti ja reoveepumplate rekonstrueerimise hanke välja kevadel. Hange teostatakse SA Keskkonnainvesteeringute Keskuse kaasabil.

„Kuna lepingu sõlmimine toimus äsja, pole me veel jõudnud alltöövõtulepinguid sõlmida, kuid läbirääkimised ja ettevalmistustööd käivad,“ ütles OÜ Reparo Ehitus projektijuht Ülo Jaanisoo. „Reoveepuhasti ehitustööde valmimise tähtaeg on jaanuaris ning märtsis peame andma üle täitedokumentatsiooni ja kasutusloa taotluse.“

Üle 10 aasta põhiliselt sisetööde peatöövõtuga tegelenud OÜ Reparo Ehitus on viimastel aastatel jõuliselt laienenud ning asunud peatöövõtu meetodil teostama suuremahulisi üldehitus- ja infrastruktuuri projekte.

Ehitusfirma teeb pikaajalist koostööd mitmete tuntud ettevõtetega nii era- kui ka avalikust sektorist, sealhulgas on Reparo Ehituse klientideks OÜ BPT Varahaldus, AS Tallinna Vesi, AS Keila Vesi, Tallinna Küte, Kaitseministeerium, Kaitseväe Logistikakeskus, AS Eesti Post, OÜ FER Kinnisvara, AS Elisa Eesti. Kuigi 2002. aastal loodud Reparo Ehituse tegevus on keskendunud Eesti turule, on ettevõte teostanud objekte ka Norras, Itaalias ja Soomes.

Selle artikli ilmumist toetas OÜ Reparo Ehitus

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee