Tallinna linnahalli renoveerimist kavandatakse küll juba ammu, kuid seni pole vastava lepingu allkirjastamiseni veel jõutud. Tallinna abilinnapea Taavi Aas kinnitas eile, et lepingu sõlmimine on lähinädalate küsimus.
Taavi Aas ütles linnavalitsuse pressikonverentil, et renoveerimislepingu dokumendid on ettevalmistamisel, millal leping täpselt sõlmitakse, pole teada, vahendas Delfi.
Igal juhul on see paari lähima nädala küsimus, vastas Aas ajakirjaniku küsimusele.

Seotud lood

Uudised
  • 27.08.10, 15:41
Tallinn kiitis heaks firma asutamise linnahalli remondiks
Volikogu kiitis heaks lepingu, millega Tallinna linn asutab võrdväärse partnerina ühisettevõtte Linnahalli renoveerimiseks.
Uudised
  • 08.09.11, 15:49
Reformierakond: linnahalli tulevik on tume
Tallinna linnavolikogu reformierakonna fraktsiooni esimehe Õnne Pillaku hinnangul puudub linnavalitsusel plaan, kuidas linnahalli arendusega edasi liikuda.
Uudised
  • 13.05.11, 16:52
Aas: Linnahalli renoveeriv ühisfirma luuakse augustis
Tallinna linnavalitsus jõuab Linnahalli renoveerimise alustamiseks vajaliku ühisettevõtte asutamisega lõpule augustis, rääkis abilinnapea Taavi Aas linnavalitsuse pressikonverentsil.
  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele