8. november 2010

KOBE Asset Management likvideerimisel

Veljo Kuusega osalusega KOBE Asset Magagement, mis mullu märtsis hakkas tegelema kinnisvarafondide valitsemise ja kinnisvaranõustamisega, on tänaseks likvideerimisel.

Ametlike Teadaannete kohaselt lõpetatakse ettevõtte tegevus ja likvideeritakse KOBE Asset Magagement vastavalt ainuomaniku KOBE Holding 02.11.2010 otsusele. Likvideerijaks on Andres Rjabov.

Selle aasta jaanuaris tunnistas finantsinspektsioon ettevõtte enda avalduse alusel KOBE Asset Managemendi fondivalitseja  tegevusloa kehtetuks. Inspektsioon väljastas loa 27. veebruaril 2009.

KOBE Asset Management juhatusse kuulus veel jaanuaris Jüri Kuusk ja Andres Rjabov. Nüüd ainult Rjabov. Ettevõtte aktsionär ja asutaja on KOBE Holding OÜ. Nõukogu liikmed on varem Arco Varas töötanud Veljo Kuusk, Kaire Kopli ja Tauno Muide.

KOBE Holdingu tütarettevõtte KOBE Investmentsi pankrot kuulutati välja 8. jaanuaril 2010. Ettevõtte pankrotti taotles Toomas Lumani suurosalusega kontserni Nordecon International tütarfirma AS Eston Ehitus. Lisaks esitas Eston Ehitus pankrotiavalduse ka OÜ Peterburi Ärikvartali vastu, kuna KOBE Investments ja Peterburi ärikvartal jäid ärikvartali ehitustööde eest ehitajale võlgu 38 miljonit krooni.

 

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688