4 november 2010

Haridusministeerium: alltöövõtjad pöördugu politseisse

Haridusministeerium soovitas petta saanud alltöövõtjatel pöörduda kohtusse. Ministeerium ise püüab Kristiine Ehitusega saada kohtuvälisele kokkuleppele homsetel läbirääkimistel.

"Pärnumaa Kutsehariduskeskuse ehitus on lõppenud, samuti on lõpetatud ehitusleping ning seal Haridus- ja Teadusministeeriumil mingeid võimalusi ehitajat mõjutada enam ei ole," kommenteeris haridusministeeriumi kommunikatsioonibüroo konsultant Asso Ladva. 

Alltöövõtjatele soovitas ministeerium pöörduda politseisse ja seda on ministeeriumi teada mitu alltöövõtjat ka teinud.

"Järvamaa Kutsehariduskeskuse ehitusleping on praeguseks ehitaja mitmete rikkumiste tõttu ühepoolselt lõpetatud ja ehitusfirma kaebas Järvamaa Kutsehariduskeskuse sellepärast kohtusse. Kristiine Ehitus on saanud tasu kõikide tehtud tööde eest välja arvatud august, erinevate vaidluste tõttu ei ole augustis ehitajale makstud," kinnitas Ladva. Homme kohtuvad tema sõnul Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Järvamaa Kutsehariduskeskuse esindajad Kristiine Ehituse inimestega: "Plaanis on erimeelsused läbi rääkida, eesmärgiks on jõuda kohtuvälisele kokkuleppele. Sellel kohtumisel on kindlasti kavas rääkida ka Kristiine Ehituse võlgnevustest alltöövõtjate ees."

Autor: Hannes Sarv Kadri Jakobson

Jaga lugu:
Seotud lood
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785