Haridusministeerium: alltöövõtjad pöördugu politseisse

Haridusministeerium soovitas petta saanud alltöövõtjatel pöörduda kohtusse. Ministeerium ise püüab Kristiine Ehitusega saada kohtuvälisele kokkuleppele homsetel läbirääkimistel.

"Pärnumaa Kutsehariduskeskuse ehitus on lõppenud, samuti on lõpetatud ehitusleping ning seal Haridus- ja Teadusministeeriumil mingeid võimalusi ehitajat mõjutada enam ei ole," kommenteeris haridusministeeriumi kommunikatsioonibüroo konsultant Asso Ladva. 

Alltöövõtjatele soovitas ministeerium pöörduda politseisse ja seda on ministeeriumi teada mitu alltöövõtjat ka teinud.

"Järvamaa Kutsehariduskeskuse ehitusleping on praeguseks ehitaja mitmete rikkumiste tõttu ühepoolselt lõpetatud ja ehitusfirma kaebas Järvamaa Kutsehariduskeskuse sellepärast kohtusse. Kristiine Ehitus on saanud tasu kõikide tehtud tööde eest välja arvatud august, erinevate vaidluste tõttu ei ole augustis ehitajale makstud," kinnitas Ladva. Homme kohtuvad tema sõnul Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Järvamaa Kutsehariduskeskuse esindajad Kristiine Ehituse inimestega: "Plaanis on erimeelsused läbi rääkida, eesmärgiks on jõuda kohtuvälisele kokkuleppele. Sellel kohtumisel on kindlasti kavas rääkida ka Kristiine Ehituse võlgnevustest alltöövõtjate ees."

Osale arutelus

  • Hannes Sarv
    Kadri Jakobson

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed