Tallinna Ülikooli suurhanke võitis Oma Ehitaja

Tallinna Ülikooli Narva mnt 25, 27, 29 hoonestu projekteerimis-ehitustööde riigihanke võitis AS Oma Ehitaja, tööde lepinguline maht on ilma käibemaksuta on ligi 147 miljonit krooni.

Projekti raames teadusmaja kaasajastatakse ning lisandub uut pinda teadus- ja arendustegevuseks kokku ligi 10 000 m2 ulatuses. Hoone projekteerimis-ehitustööde lepinguline maht on ilma käibemaksuta 147 miljonit krooni.

Omanikujärelevalve- ja FIDIC Inseneri teenust ehituslepingu täitmisel hakkab osutama OÜ Vealeidja. Teenuse lepingu maht on ilma käibemaksuta 1,37 miljonit krooni.

Teadusmaja ehitust loodab ülikool alustada käesoleva aasta lõpus, et siis juba 2012. aasta jaanuaris saaksid üliõpilased ja õppejõud uues hoones tööd alustada.

Teadusmajja koonduvad Tallinna Ülikoolis riiklikult eelisarendatavate valdkondadega (bio- ja materjalitehnoloogiate, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, infoühiskonna, keskkonnateadustega) tegelevad instituudid, samuti ehitatakse majja uued laborid, raamatukogu ning konverentsiruumid. mille viimastel aastatel valminud objektide hulka kuuluvad näiteks Vabaduse väljaku parkla ja Tallinna Tehnikaülikooli uus raamatukogu.

Projekti elluviimist finantseerivad Euroopa Liidu struktuurfondid läbi sihtasutuse Archimedes, Eesti riik ja Tallinna Ülikool.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Seotud lood

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed