• 29.07.10, 15:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eluruumide ehitusload ja kasutusload vajusid auku

Võrreldes eelmise aasta II kvartaliga ja isegi võrreldes selle aasta II kvartaliga, väljastati selle aasta II kvartalis eluruumidele ehituslube ja kasutuslube kohati üle kahe korra vähem, selgub Statistikaameti andmetest.
Kui 2009. aasta II kvartalis väljastati eluruumide 611 ehitusluba, siis sellel aastal 480 ehk 21,4% vähem. Võrreldes I kvartaliga tuli languseks 42,9%, siis sai ehitusloa 841 eluruumi.
Kasutusloa poolel toimusid samuti langused. Kui eelmise aasta II kvartalis sai kasutusloa 957 eluruumi, siis selle aasta II kvartalis 337 eluruumi ehk 64,8% vähem. II kvartal jääb alla ka I kvartalile ja 49,2 %-ga, siis sai kasutusloa 663 eluruumi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele