20. aprill 2010
Jaga lugu:

Ülemiste liiklussõlme tee-ehitusprojekt saab rohelise tule

Tallinna linnavalitsus kiidab heaks Ülemiste liiklussõlme tee-ehitusprojekti, mis võimaldab algatada projektiga hõlmatud maa-alal asuvate ehitiste ja kinnistute sundvõõrandamise protsessi.

17. märtsil toimunud nõupidamisel arutati Ülemiste liiklussõlme projekteerimise, maade omandamise ja finantseerimisega seotud küsimusi. Tallinna Linnavaraameti ettepanekul otsustati tee-ehitusprojekt esitada linnavalitsuse istungile kinnitamiseks, kuna see on tehniliselt korrektne ning olemas on kõik kooskõlastused, välja arvatud tee-ehitusprojektiga hõlmatud maa-alal asuvate ehitiste ja kinnistute omanikud, kellega ei ole jõutud vara Tallinna linnale omandamises või linna kasuks kasutusõiguse seadmises kokkuleppele.

AS K-Projekt poolt koostatud Ülemiste liiklussõlme tee-ehitusprojektiga hõlmatud maa-alal asuvate ehitiste ja kinnistute omanike suhtes, kellega ei ole jõutud vara Tallinna linnale omandamises või linna kasuks kasutusõiguse seadmises kokkuleppele, on kavas algatada sundvõõrandamise protsess.

Sundvõõrandamise protsessi alustamiseks peab omavalitsus kinnisasja sundvõõrandamise seaduse kohaselt esitama kinnisasasja omanikule tutvumiseks kinnitatud tee-ehitusprojekti.

Ühtlasi on kinnitatud projekt aluseks ehitusloa taotlemisel ja riigihanke korraldamisel ehitaja leidmiseks.

 

Jaga lugu:
Seotud lood
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050eva@ehitusuudised.ee
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554sandra.malvik@aripaev.ee
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785helen.paapsi@aripaev.ee