• 04.11.08, 10:28
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Linn algatab TOP-i rekonstrueerimise keskkonnamõjude hindamise

Homsel Tallinna Linnavalitsuse istungil on kavas algatada Pirita linnaosas asuva Pirita jõe suudme parem- ja vasakkalda, Regati pst 1, 3, 5 kinnistu ning Regati pst haljasala detailplaneeringu keskkonnamõju strateegilise hindamine.
Keskkonnamõju strateegilise hindamise eesmärgiks on arendusala võimalikult optimaalne, tasakaalustatud ja keskkonnahoidlike hoonestus-, teedevõrgu jm infrastruktuuriobjektide kavandamine ning keskkonnatingimusi arvestava planeeringulahenduse koostamine. „Keskkonnamõju strateegilise hindamise käigus selgitatakse detailplaneeringuga kavandatava hoonestamise sobilikkust alale ja vaadeldakse erinevaid planeeringulahendusi,“ ütles abilinnapea Deniss ?Boroditš. 
Tallinna Olümpiapurjespordikeskuse hoonete üle 20 aasta vanune kompleks on funktsionaalselt planeeringult mitmes osas vananenud ja amortiseerunud ning detailplaneering näeb ette selle rekonstrueerimise.
 

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.12.25, 14:42
Killustiksammaste rajamine – kõige keskkonnasõbralikum pinnaste parendusmeetod
Ehitus- ja geotehnilistes projektides seisavad insenerid sageli silmitsi pinnastega, mis ei vasta eeldatud kandvuse ja stabiilsuse nõuetele. Üheks tõhusaks ja maailmas väga laialdaselt kasutatavaks pinnaseparandusmeetodiks on killustiksammaste rajamine. See tehnoloogia võimaldab oluliselt parandada pinnase mehaanilisi omadusi ulatuslike väljakaevamisteta või kiirendada konstruktsioonide alla jääva pinnaste tihenemist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele