Viisitammed panid Pärnu taastusravikeskuse Sõprus villa müüki

Pärnu linnapea Mart Viisitamme abikaasa
Hilvi juhitava taastusravikeskuse Sõprus hoone pandi müüki alghinnaga 15
miljonit krooni.

Arco Vara Kinnisvarabüroo AS korraldab Pärnus, Suvituse tn. 7 asuva hoonestatud kinnistu müügiks avaliku kirjaliku enampakkumise. Nimetatud kinnistu kuulub ASile Taastusravikeskus Sõprus, mis omakorda kuulub Pärnu linnale.

Suvituse tn. 7 kuulub Pärnu kuurort-tsoonis asuvasse pika ajalooga villade kogumisse, mis võeti 1993. aastal muinsuskaitse alaselt arvele linna ilmestava arhitektuuriväärtusena, teatas ettevõte. Suvituse tn. 7 asuva elamu ehitusprojekt valmis aastal 1901 ning selle kahekorruselise, ehistornidega ja ajastule omaselt rohke puitpitsdekooriga puitelamu ehitamine võttis aega kaks aastat. Hiljem kavandati ja ehitati krundi lääneküljele väike kuur ning pesuköök, mida tänaseks küll enam säilinud pole.

Käesoleval hetkel on hoone kasutuses majutusasutusena, milles paiknevad 13 numbrituba ning 30-kohaline kohvik.
Suvituse tn. 7 enampakkumise viib läbi neljaliikmeline komisjon, millest kaks liiget määrab enampakkumise korraldaja Arco Vara Kinnisvarabüroo AS ja kaks liiget AS Taastusravikeskus Sõprus.
Suvituse tn. 7 kinnistu alghind enampakkumisel on 15 000 000 krooni ning see ei sisalda ja sellele ei lisandu käibemaksu.
Enampakkumisel osalemiseks tuleb pakkujal tasuda osavõtutasu summas 5000 krooni ja tagatisraha summas 500 000 krooni.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed