Kliendid ja peatöövõtjad ootavad ehitajatelt madalamaid hindu, rääkis ehitusettevõtte Ehitus5Eco juhatuse liige Margo Padar, kuid ta ei näe sisendhindade langust, mille arvelt peaksid ehituse hinnad alla tulema.
“Seda optimismi kuskilt ei paista, et kohe-kohe hakkavad hinnad kukkuma. Minu arvates sisendhinnad ei hakka kuskile kukkuma, pigem on oodata stabiilset perioodi või kerget hinnatõusu,” rääkis Padar.
Äripäeva raadio hommikuprogrammi intervjuus rääkis ta pikemalt, kuidas läks Ehitus5Ecol hiljuti valminud Tallinna Loomaaia troopilise vihmametsa ala ehitus, tegi ülevaate, mis objektid ettevõttel veel praegu ehituses on ja rääkis, millised probleemid kerkivad vanade hoonete renoveerimisega.
Foto autor: Andras Kralla
Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.