• 14.01.26, 09:55

TREV-2 Grupp alustab Pärnu-Ikla maateel ehitustöid

19. jaanuaril alustab AS TREV-2 Grupp Tallinna–Pärnu–Ikla maantee kilomeetritel 115,8–120,3 Kurena–Nurme teelõigul ehitustöödega. Tööde kogumaksumus on 31,3 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.
TREV-2 Grupp AS-i juhatuse esimees Sven Pertens.
  • TREV-2 Grupp AS-i juhatuse esimees Sven Pertens.
  • Foto: Liis Treimann
Projekti kaasrahastab 85% ulatuses Euroopa Liit.

Seotud lood

Uudised
  • 17.12.25, 11:20
TOP10 – selgusid Eesti kõige siledamad teed
Eesti suurim teedeala ekspertiisibüroo, riigiettevõte AS Teede Tehnokeskus kuulutas selle aasta teekvaliteedi mõõtmiste põhjal “Tasane tee 2025” auhinna võitjaks Pärnu-Rakvere-Sõmeru maanteelõigu, mille katte paigaldas AS TREF Nord.
Uudised
  • 08.12.25, 14:04
Porised teed sundised Rail Balticu ehitusel vedusid vähendama
Uudised
  • 24.10.25, 06:45
Trev-2 jõudis ainuomaniku all üle mitme aasta kasumisse. “Oleme põhjast läbi käinud”
Taristufirma Trev-2 Grupp jõudis uue omaniku Sven Pertensi all mullu üle mitme aasta kasumisse.
Uudised
  • 19.09.25, 10:56
Tee-ehitaja tahab riigiametilt kohtu kaudu raha kätte saada
TREV-2 Grupp nõuab kohtu kaudu tasu riigitee ehituse eest, transpordiamet aga leiab, et ehitaja on hankelepingut oluliselt rikkunud ning seetõttu tuli osa tööst ringi teha.
  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 12:30
Uusarendusturu jahtumine suunas ehitusettevõtte renoveerimisärisse
Eesti ehitusettevõte NOCC Solutions OÜ on viimastel aastatel kohandanud oma äristrateegiat, pöörates senisest suuremat tähelepanu renoveerimistöödele ning innovatiivsetele rahvusvahelistele projektidele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele