Pärnus Ülejõel asuv 150-aastane punastest tellistest „Beti ait“ on taas ellu ärganud. Estateguru rahastusplatvormil koguti ligi 10 000 investori abiga kokku 4,4 miljonit eurot, et pika ajalooga kaubahoone luksuslikeks loftideks ehitada.
Millerhawk ja Ehitustrust sõlmisid ligi 15 miljoni eurose ehituslepingu Pärnu Papiniidu 50 kinnistule kerkiva elu- ja ärikeskuse ehitamiseks. 15. septembril algavate ehitustööde kestuseks on planeeritud ärihoone puhul 12 kuud ja esimesed korterid on sisse kolimiseks valmis järgmise aasta jõulude ajal.
Pärnu Vanasadama kvartali juurde rajatav uus jahisadam plaanib avada esimesed 50 kaikohta juba järgmisel hooajal. Sadamasse on plaanis esimeses etapis investeerida üle 1 miljoni euro.
Juunikuus kuulutas Transpordiamet välja riigitee Tallinna–Pärnu–Ikla km 70,2–78,8 Haimre–Konuvere teelõigu 2+2 sõidurajaga maanteeks ehitamise riigihanke, millele esitati kokku kuus pakkumust.
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.