Kui siia ei julgeta investeerida, siis miks investeeritakse Lõuna-Koreasse, küsis Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak Pärnu juhtimiskonverentsil kriitiliselt.
Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak.
  • Nordeconi juhatuse liige Tarmo Pohlak.
  • Foto: Raul Mee
Nuttu ja hala on liiga palju, ühiskond peaks looma ühtse eesmärgi, aga tegeletakse mikromanageerimise ja siblimisega. "Valitsuse tasemel peaks looma stabiilse taustsüsteemi, ettevõtjad saavad hakkama," ütles Pohlak.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.06.26, 11:21
Eesti ettevõtja ehitas Lätis mõisa varemetest üles
Ikla ja Riia vahelise tee ääres aastaid varemetes seisnud Svētupe mõisakompleks on saanud Eesti ettevõtja eestvedamisel uue hingamise.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele