• 18.01.24, 11:27

Tallinn plaanib kaht uut trammiteed

Tallinn soovib euroraha toel ühendada uute rööbasteedega Pärnu maantee ja Tartu maantee trammiliinid ning viia trammitee ka Pelguranda.
Madle Lippus, Tallinna abilinnapea.
  • Madle Lippus, Tallinna abilinnapea.
  • Foto: Andras Kralla
Sel nädalal saatis linnavalitsus kliimaministeeriumile ettepaneku Euroopa Liidu rahastuse saamiseks pealinna trammiteede võrgu laiendamiseks. Kokku kavandatakse uusi rööbasteid kolme kilomeetri ulatuses. 53miljonine projekt võiks valmida 2029. aastaks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 11:59
Saaremaa juurtega BauEst on keerukate objektide meister maal, vees ja veepiiril
Eesti ehitusturg on tihedam kui kunagi varem, kuid sel aastal 20. tegutsemisaastat tähistav ehitusfirma BauEst on teadlikult valinud keerukad ja tehniliselt nõudlikud objektid, loobudes valdkondadest, kus nad ei näe konkurentsieelist. Spetsialiseerumine on toonud stabiilse kasvu ja tugeva positsiooni ehitushangetel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele