Algas registreerimine ehituse tippsündmusele

Olete oodatud 3. novembril traditsioonilisele edukate ehitusettevõtjate aastalõpu sündmusele. Sellel põneval ja kasulikul päeval jagame kogemusi ning teeme plaane uueks aastaks.
Algas registreerimine ehituse tippsündmusele
Konverents annab kiire ja asjatundliku ülevaate Eesti majanduse ja ehitussektori hetkeseisust ning lähitulevikust.
Ehitus ja arendusturu arengutest räägivad: Tarmo Pohlak, Nordeconi juhatuse liige, Ivo Volkov, Merko Ehitus Eesti juhatuse esimees, Tarmo Roos, Mapri Ehituse tegevjuht.
Ehitusmaterjalide tootjate olukorda ja võimalusi avavad: Meelis Einstein, Kunda Nordic Tsemendi juht; Jaanus Paeväli, Krimelte juhatuse liige, Siim Leisalu Timbeco Woodhouse tegevjuht, juhatuse liige

Artikkel jätkub pärast reklaami

Arendusettevõtete äriplaani ja visiooni jagab Taimo Murer, Kaamos Kinnisvara tegevjuht.
Ministeeriumi prioriteete ja algatusi, mis mõjutavad ehitussektorit, jagab Kliimaministeeriumi ehituse asekantsler Ivo Jaanisoo.
Päeva ja vestlusi juhib asjatundlikult ja värvikalt Urmas Vaino.
Vaata täpset päevakava ja registreeru SIIN

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:13
Leedu jaotusvõrgu julge samm viib Baltikumi riigihanked uude ajastusse
Leedu jaotusvõrk ESO astus julge sammu, tuues esimest korda Balti riikides riigihankesse selge jätkusuutlikkuse mõõtme. See on muutus, mida tööstused on ammu oodanud ja millel on potentsiaal kujundada kogu piirkonna turgu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele