• 03.02.23, 11:17

Tark Ehitus konverentsi särav peaesineja on Kaia Eichler

Tark Ehitus konverentsi särav peaesineja on Kaia Eichler
Äripäev ja Ehitusuudised korraldavad esmakordselt 22. märtsil Eestis Tark Ehitus konverentsi koos kontaktmessiga, et jagada teiste edumeelsete juhtide ja spetsialistide kogemust, kuidas viimastel aastatel ehitussektorit tabanud löökide ning uute kohustustega hakkama saada.
Avaettekandega astub üles Eesti juurtega, kuid juba üle 12 aasta Rootsi ehitus- ja kinnisvarasektoris töötanud Kaia Eichler, kes tunneb seetõttu hästi Rootsi kogemust, kuid oskab seda Eesti oludesse kohandada.
Kaia on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusinsenerina keskkonnatehnika erialal ning ta töötab Rootsi börsiettevõtte Serneke Group AB juhatuseses kestliku arengu juhina. Serneke on üks Rootsi suurimaid ehituskontserne, mis pakub ehitus- ja projektiarenduse terviklikke teenuseid.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kaia on töötanud Rootsi ehitus- ja kinnisvarasektoris üle 12 aasta, spetsialiseerudes hoonete energia-, keskkonna- ja keskkonnamõjusertifitseerimise koordineerimisele, keskendudes strateegilisele nõustamisele projekteerimise varajases staadiumis, hoonete ja fassaadide optimeerimisele ning innovaatilistele energiatootmise lahendustele.
Kaia jagab kogemust Rootsi praktikast ja toob soovitusi, millele Eesti ettevõtted peavad lähiaastatel kindlasti tähelepanu pöörama ja kuhu suunas tuleb esimesed sammud teha.
Vaata teisi esinejaid, päevakava ja pane end aegsasti kirja siin

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:44
Eesti firma lubab välisvoodrilaudadele 50 aastat garantiid
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele