Viljandi haigla ja tervisekeskuse hoone Tervikum valmimine on plaanitud 2024. aasta lõppu, uus ehitushange kuulutatakse välja lähikuudel. Leping senise tööde teostaja Fund Ehituse, Riigi Kinnisvara ja Viljandi Haigla vahel on lõpetatud.
Pooleli olev Viljandi uue haigla ehitus.
  • Pooleli olev Viljandi uue haigla ehitus.
  • Foto: Ülo Toomsalu
Riigi Kinnisvara kinnisvaraarenduse direktori Mihkel Mägeri selgitusel on mõlemad pooled jõudnud järeldusele, et senise lepinguga töid jätkata ei saa.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 11:24
Bauroc plaanib viia materjalide tootmise jalajälje negatiivseks
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele