• 15.02.22, 16:18

Ekspert: ärikinnisvara murrab sel aastal Tallinna ringteest läbi

Alanud aasta jooksul jõuab ärikinnisvara arendus ka teisele poole pealinna ümbritsevat ringteed ning sealsed hinnad pööravad huvi kasvades vaikselt tõusule, ennustab 1Partner Kommertskinnisvara juht Kirill Vigul.
1Partner Kommertskinnisvara juht Kirill Vigul
  • 1Partner Kommertskinnisvara juht Kirill Vigul
"Kuigi Tallinna ringtee pole ka ise veel lõplikult valmis saanud, hakkab sellest pealinna poole jääv ärimaa vaikselt täis saama. Eesti jõukaimat piirkonda ülejäänud riigist justkui eraldav piir pole enam selleks maagiliseks jooneks, mille ületamisel toimub äriarendusi minimaalselt," kommenteeris 1Partneri Kommertskinnisvara juht Kirill Vigul.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.01.26, 15:20
Uksed lahti! Haapsalu Uksetehas avas Tartus esindussalongi
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele