Eesti Elektritööde Ettevõtjate liit EETEL tunnustab oma häid majandustulemusi näidanud liikmeid. Möödunud aasta majandustulemuste järgi on parimad elektri- ja automaatikatöid tegev Eleväli, elektrivõrkude ehitaja ja hooldaja Elrek-Mont ning tööstusautomaatika- ja elektrifitseerimislahenduste pakkuja Klinkmann Eesti.
Elektrivaldkonna parimad Ardi Eskel Elrek-Montist, Rein Pius Elevälist ja Kerly Hendrikson Klinkmann Eestist. Foto: Erik Riikoja.
  • Elektrivaldkonna parimad Ardi Eskel Elrek-Montist, Rein Pius Elevälist ja Kerly Hendrikson Klinkmann Eestist. Foto: Erik Riikoja.
EETELi juhatuse aseesimees ja tegevjuht Märt Viileberg ütleb, et koroonaviirusele vaatamata on elektritööde maht kasvanud nii möödunud kui ka käesoleval aastal. „Sel sügisel on kutsekoolides elektriku ja automaatiku erialal õppima asunud üle aastate rekordarv, ligimale 300 noort. See annab kinnitust elektri kui tulevikuala populaarsuse kasvust,“ lisab Viileberg.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele