Kui firma muudetakse dividendi välja võtmise teel varatuks, et maksuvõla tasumisest pääseda, tuleb võlg tagantjärele juhatuse liikme käest välja nõuda, otsustas riigikohus maksuameti ja FCC Betoonitööde vaidluses.
Maksu- ja tolliamet nõudis maksuvõla välja ettevõtte juhilt, kes oli üritanud ettevõtet rahatuks teha.
  • Maksu- ja tolliamet nõudis maksuvõla välja ettevõtte juhilt, kes oli üritanud ettevõtet rahatuks teha.
  • Foto: Liis Treimann
Äriühingu juhatuse liige ei või dividende välja maksta, kui äriühingul on ajatamata maksuvõlg, mille tasumiseks olemasolevast varast ei jätku, selgitas riigikohus lahendis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele