• 14.05.21, 14:34

Tegevjuht ostab välja Verston Holdingu osaluse Haart Ehituses

Eesti üks suuremaid teedeehituskontserne Verston müüs gruppi kuulunud üldehitusfirma Haart Ehitus selle tegevjuhile ja väljub üldehituse ärist, keskendudes edaspidi taristuehitusele ning -korrashoiule.
Haart Ehituse väikeosanik ja juhatuse liige Riho Metsla.
  • Haart Ehituse väikeosanik ja juhatuse liige Riho Metsla.
Kolmapäeval allkirjastatud lepingu kohaselt müüs Verstoni grupi emaettevõte Verston Holding OÜ neile kuulunud 60protsendilise osaluse Haart Ehitus OÜs selle väikeosanikule ja juhatuse liikmele Riho Metslale, kellele kuulub nüüd 100% protsenti ettevõttest. Poolte kokkuleppel tehingu hinda ja täpsemaid detaile ei avalikustata. Metsla jätkab ka ettevõtte juhatuse liikme ning tegevjuhina. Haart Ehitus OÜ juhatuse liikmena jätkab Marek Tiik ja lähiajal lisanduvad protsesside juht Peeter Sarv ning ehitusjuht Taavi Bremann.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 20.10.25, 10:33
Garaažiuste külmasildade probleemi pärast enam pead vaevama ei pea
Garaažiuste ja teiste tõstanduste alla tekkivad külmasillad ning ilmastiku mõjul siseruumidesse sattuv sadevesi on aastaid olnud probleemiks paljudes tootmis-, tööstus- ja kaubandusettevõtetes. Lahenduseks on SOJLO®, mis pakub kaasaegseid energiatõhusaid külmasillavabasid uksekünniseid.

Hetkel kuum

Ehituspuidumüük on I poolaastal juba kasvanud 8%.
Uudised
  • 24.10.25, 11:34
Ehitajad alles hakkavad hinda kruvima
Elektriehituse TOP: konkurents tiheneb, võidavad kiired kohanejad
TOP
  • 21.10.25, 09:00
Elektriehituse TOP: konkurents tiheneb, võidavad kiired kohanejad
Trev-2 Grupi omanik Sven Pertens.
Uudised
  • 24.10.25, 06:45
Trev-2 jõudis ainuomaniku all üle mitme aasta kasumisse. “Oleme põhjast läbi käinud”
Metro Capitali tegevjuht Ain Kivisaar ja Tallinna Linnaplaneerimise Ameti juhataja Martin Karro.
Uudised
  • 22.10.25, 10:45
Kinnisvaraarendaja ja planeerimisameti juht tegid kokkuleppe
3,5 aasta pärast on Tallinnal olemas üldplaneering. Vanalinna arendamise osas leiti koostöökoht. Kivisaar ja Karro avaldasid, milline on nende nägemuses Tallinn aastal 2035.
LHV pensionifondide kinnisvarainvesteeringute juht Rait Riim lahkab olukorda armutult.
Uudised
  • 23.10.25, 07:00
Vajadus büroopindade kasutusotstarbe muutmiseks on olemas
Riim: Meie turu tüüpne eluase on magalapiirkonna tüüpkorter, mitte Kalamaja mereäärse uusarenduse luksuskorter, ja magala tüüpkorter on keskmist palka teenivale leibkonnale vägagi kättesaadav
Kui kasvõi kümnendik materjalidest sobib korduskasutuseks, võib see olla väga väärtuslik, märgib Hundipea linnaosa arendaja Markus Hääl.
Uudised
  • 23.10.25, 10:16
Hundipea arendaja hakkab vanadest majadest tegema uusi
GRIK Ehitus ja Ehitustrust ehitavad DSV Vaela terminali
Uudised
  • 20.10.25, 07:43
GRIK Ehitus ja Ehitustrust ehitavad DSV Vaela terminali
ISOVER InsulSafe® Wall – nutikas ja töökindel soojustuslahendus
  • ST
Sisuturundus
  • 24.10.25, 09:50
ISOVER InsulSafe® Wall – nutikas ja töökindel soojustuslahendus

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele