Täna asetasid abilinnapead Eha Võrk ja Betina Beškina ning Iru Hooldekodu direktor Jaanika Luus nurgakivi hooldekodu õendusabi üksuse hoonele (Hooldekodu tee 2).
Tallinna abilinnapea Eha Võrk Iru Hooldekodu iseseisva statsionaarse õendusabi üksuse hoone nurgakivi asetamisel.
  • Tallinna abilinnapea Eha Võrk Iru Hooldekodu iseseisva statsionaarse õendusabi üksuse hoone nurgakivi asetamisel.
  • Foto: Albert_Truuvaart
Tallinna abilinnapea Eha Võrk märkis, et Iru Hooldekodu on aastate jooksul pidevalt laiendatud ning eri aegadel rajatud majaosad on ühendatud ühtseks kompleksiks. „Hooldekodu majad on tänapäevaselt renoveeritud ning seal võimaldatakse teenust ligikaudu 300 inimesele. Kuid Eesti ja ka Tallinna elanikkond vananeb üha ning nõudlus õendusabi teenuse järele aina kasvab ja sellega koos ka vajadus hooldekodu laiendamiseks,“ rääkis Võrk. „Iseseisva statsionaarse õendusabi üksusega lisandub hooldekodule 95 voodikohta, mis on arvestatav lisa abivajajate teenindamiseks.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 11:24
Bauroc plaanib viia materjalide tootmise jalajälje negatiivseks
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele