• 18.02.21, 11:33

Kas parkimiskohtade arvu normid on kohustuslikud?

Kas parkimiskohtade arvu normid on kohustuslikud?
  • Foto: Andres Haabu
Paljud arendajad on jännis kohustuslike parkimiskohtade nõuetega, mis näevad ette rohkem kohti kui turg tegelikult vajab. Kas see ikka on kohustus, selgitab TGS Baltic vandeadvokaat Merli Mäesalu
Parkimiskohtade müümisel tekib probleem eelkõige mikrokorterite puhul. Samuti kohtades, kus on hästi toimiv ühistransport või asuvad kesklinna lähedal.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.08.25, 11:39
TalTechi uuring kinnitab: Airoboti niiskustagastusega soojusvaheti on Eesti kliimas kõige tõhusam
Eestis on aastaid püsinud arusaam, justkui plaatsoojusvahetid, eriti niiskustagastusega ehk ERV-tüüpi seadmed, ei sobi meie kliimasse. Levinud on hirm, et need külmuvad talvel ja ei ole energiatõhusad. See müüt pärineb ajast, mil turul levisid odavad ristvoolu vahetid, mille kasutegur oli madal ja automaatika olematu. Tänapäeval on see eelarvamus ajale jalgu jäänud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele