Autor: Ehitusuudised • 12. jaanuar 2021

Ehituse projektijuhtimise seminaril osalejad saavad 2,5 TP

26. jaanuaril toimuval ehituse projektijuhtimise hommikuseminaril jagame keerukate ehitusobjektide näitel kogemusi ja nõuandeid, kuidas saavutada eesmärke piiratud tööjõu, aja ja raha koosmõjus ning ootamatusi ületada.
Tallinna Sadama D-terminal

Kuulajani jõuavad nimekate projektijuhtide kogemused otse ehitusplatsilt. Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt hinnatud seminar annab 2,5 TP.

Päeva esimene kogemuslugu on Tallinna Sadama D-terminal. 18,5 miljonit eurot maksvate ümberehitustööde käigus sai terminal uue ja kaasaegse välimuse ning hoone kogupind suurenes ligi kaks korda. Kaks aastat kestnud ehitustööde peamiseks väljakutseks tööde korraldamine selliselt, et samaaegselt saaksid liikuda ka reisijad. Kogemust jagab Nordecon projektijuht Marek Sööt.

Rakvere Vallimäe vabaõhukompleks on 6,8ha laiuv unikaalne vabaõhu meelelahutus ja vabaaja veetmise kompleks Eestis.Vabaõhukompleks sisaldab endas kahte kontsertala. Tipptasemel pealava 4200 istekohaga ning 800 istekohaga foorumlava. YIT Eesti peaprojektijuht Andres Nurja kirjeldab keerukamaid aspekte Rakvere Vallimäe vabaõhukeskuse ehitusest.

Eelmisel aastal valmis üks suurim tee-ehituse lõik taasiseseisvunud Eestis. Ehitustööde käigus rajati 11,5 km pikkune 2+2 sõidurajaga põhitee. Tööde käigus teostati teemaa-ala puhastamine, mullatööd ja katendi ehitus. Ehitati 5 silda ja 1 ökodukt. Paigaldati uued liikluskorraldusvahendid, uus tänavavalgustus ja sademevee kanalisatsioon. Lepingu kogumaksumuseks oli 38 miljonit eurot. neljarealine teelõik Ardust Võõbuni kogemusloost räägib GRK Infra projektijuht Allar Maaring.

Vaata SIIT, millistest projektidest veel kuuled seminaril.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Triin UibopuuEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 51 990 655
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785