• 15.07.20, 09:38
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Mapri ja Vanalinna Ehitus ehitavad Tallinnasse 6 miljoni eest tervisekeskuse

Augustis alustavad Mapri Ehitus ja Vanalinna Ehitus Lääne-Tallinna Keskhaiglale uue tervisekeskuse ehitusega, mis kerkib endise Kopli polikliiniku asemele. Ehitus läheb maksma ca 5,7 miljonit eurot.
Mapri ja Vanalinna Ehitus ehitavad Tallinnasse 6 miljoni eest tervisekeskuse
  • Foto: Lääne-Tallinna keskhaigla
Lääne-Tallinna Keskhaigla juhatuse esimees Imbi Moks ütles teate vahendusel, et keskuse ehitustööde lõppemise tähtajaks on seatud november 2021. „Kindlasti tuleb arvestada ka sellega, et tervisekeskuse sisseseadmine võtab oma aja. Tõenäoliselt saab uus tervisekeskus patsientidele oma uksed avada 2021. aasta lõpul või 2022. aasta algul,“ täpsustas Moks, lisades, et seni töötavad Kopli polikliinikus vastuvõtte teinud spetsialistid Lääne-Tallinna Keskhaigla teistes hoonetes.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.10.25, 09:50
ISOVER InsulSafe® Wall – nutikas ja töökindel soojustuslahendus
Puistevill on oma universaalsuse ja tõhususe tõttu kujunenud üheks populaarsemaks soojustuslahenduseks nii uusehitistes kui ka renoveerimisprojektides.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele