• 19.08.19, 07:00
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Jaeski: ka kohalikel ettevõtetel on Rail Baltica ehitushangetel lootust

Erinevalt projekteerimisest jagub Rail Baltica ehitushankeid raudteeühenduse rajamise erinevatesse etappidesse, kinnitas ühisettevõtte RB Raili Eesti esinduse juht Aivar Jaeski Äripäeva raadio saates “Eetris on ehitusuudised”.
RB Raili Eesti esinduse juht Aivar Jaeski.
  • RB Raili Eesti esinduse juht Aivar Jaeski.
  • Foto: Raul Mee, fotograaf
Aivar Jaeski, kuna ehitushanked jäävad valdavalt Eesti ettevõtte OÜ Rail Baltic läbi viia, siis kas see tähendab ka, et kohalikel ehitusettevõtetel on suuri lootusi neis edukad olla, võrreldes välismaistega, või on see liiga julge ootus?

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.08.25, 11:39
TalTechi uuring kinnitab: Airoboti niiskustagastusega soojusvaheti on Eesti kliimas kõige tõhusam
Eestis on aastaid püsinud arusaam, justkui plaatsoojusvahetid, eriti niiskustagastusega ehk ERV-tüüpi seadmed, ei sobi meie kliimasse. Levinud on hirm, et need külmuvad talvel ja ei ole energiatõhusad. See müüt pärineb ajast, mil turul levisid odavad ristvoolu vahetid, mille kasutegur oli madal ja automaatika olematu. Tänapäeval on see eelarvamus ajale jalgu jäänud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele