Asfaldiliidu üliõpilaspreemiad läksid Tehnikakõrgkooli ja TalTechi lõpetajatele

Asfaldiliidu läbi viidud parima lõputöö konkursile esitati sellel aastal kokku kuus tööd. Neli tööd laekus Tallinna Tehnikaülikoolist ja kaks tööd TalTech’st.

Foto: Raul Mee

TalTechi töödest osutus võitjaks Timo Tsefelsi lõputöö teemal "Kruus – ja liivmaterjalide omaduste laboratoorne võrdlusanalüüs LWD ja CBR seadmete katsetulemustega“ ja Tehnikakõrgkooli töödest osutus võitjaks Andrei Odintsovi lõputöö teemal“Ebastabiilsete pinnaste tugevdamine: mass-stabiliseerimine või väljakaeve Kirdalu-Kiisa objekti näitel“.

Parimale Tehnikakõrgkooli lõputöö autorile andis preemiatšeki lõpuaktusel kätte Asfaldiliidu juhatuse esimees Sven Pertens ja parimale TalTechi lõputöö autorile Asfaldiliidu juhatuse liige Ain Pähkel. Preemia suuruseks oli sellel aastal 519 eurot.

Üliõpilaste lõputööde konkurssi korraldab MTÜ Eesti Asfaldiliit juba viiendat aastat. Konkursiga selgitatakse välja Eesti teedeala üliõpilaste parimad lõputööd käesoleval aastal. Konkursitöödes hinnatakse tööde originaalsust, aktuaalsust, uudsust, innovatiivsust ja rakendatavust.

Preemia väljaandmise eesmärkideks on edendada teedesektori teadus- ja arendustegevust, motiveerida ja tunnustama üliõpilasi, kes teevad oma lõputööd uudsetel ja põnevatel teemadel tunnustada parimaid lõputööde autoreid ning edendada Asfaldiliidu ja kõrgkoolide vahelist koostööd.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785