Norra valgustitootja Glamoxi Eesti tütarfirma teenis möödunud aastal tugeva tegevuskasumi, mille rentaablus jõudis 31 protsendini.

- Glamoxi kasum moodustab Eestis käibest pea kolmandiku
- Foto: Glamox
"Tulemused olid head. Vaatamata viieprotsendilisele käibe vähenemisele paranes ettevõtte kasumlikkus läbi pideva parendamise ja protsesside optimeerimise. Seoses valuutakursside muutusega ei kaasnenud majandusaastal märkimisväärset kulu," märkis juhatuse liige Virve Jõgeva majandusaasta aruandes.
Seotud lood
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.