Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Kuula: teede ehituses oodatakse stabiilsust
Tallinna Teede ASi juhatuse esimees Jüri Läll räägib Äripäeva raadio saates ligi 40 miljoni eurose käibega teedeehitaja edu saladustest ja õigete otsuste tagamaadest.
Ettevõtluse Auhind 2014 auhinnagala Tellisikivi Loomelinnakus Vabalava saalis. Tallinna Teede AS aasta keskmise suurusega ettevõtteks. Pildil Taavi Rõivas ja Jüri Läll.
Foto: Raul Mee
Püüame saada ka vastust igipõlisele küsimusele, kas ja kui head on Eesti teed ning mida oleks vaja muuta, et teid paremini ehitada.
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.