Sweco ESTi juhiks sai Toomas Rapp

Foto: Sweco

Toomas Rapp nimetati Sweco ESTi uueks tegevjuhiks mullu 11. detsembril. Rapp juhib Sweco projektijuhtimise ja omanikujärelevalve tegevust Eestis.

„Sweco sai Toomas Rappi näol laiaulatusliku ja pikaajalise kogemusega juhi. Usume, et ta toob uut perspektiivi arendades projektijuhtimise ja omanikujärelevalve teenust ning tema kogemus aitab meil veelgi enam vastata klientide ootustele ning soovidele,“ kommenteeris Sweco Finland Oy president Markku Varis.

Rappil on kogemused  erinevate ettevõtete juhtimisestEesti ehitusturul. Ta on varem töötanud pikaajaliselt rahvusvahelises ehitusmaterjalide müügiettevõttes Rautakesko AS. Üle kümne aasta töötas ta ka ehitus- ja kinnisvaraarendusega tegelevas ettevõttes AS YIT Ehitus, viimasel perioodil ehitusdirektori ja juhatuse liikmena. Toomas Rapp on andnud oma tööpanuse mitmete ettevõtete juhtorganites, muuhulgas näiteks raudbetoontoodete tootja TMB AS nõukogu liikmena.

„Võtan pakkumist arendada Sweco projektijuhtimise ja omanikujärelevalve teenuseid Eestis huvitava väljakutsena. Kohaliku meeskonnaga, tugevatele kliendisuhetele orienteerituna ja tunnustatud rahvusvahelise tegutsemiskogemusega on Sweco ainulaadne partner tuleviku elukeskkonna planeerimiseks ning kujundamiseks. Pean oluliseks klientide vajaduste täitmisele suunatud aktiivset tegevust ning usun, et Swecol on potentsiaali laiendada nii teenuste valikut kui koostööparnerite ringi,“ sõnas Toomas Rapp.

Sweco`l on Eestis kaks ettevõtet, Sweco EST OÜ ja Sweco Projekt AS, mis kuuluvad Sweco Finland tegevuspiirkonda.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785