• 28.08.17, 22:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Riia ehitab ligi saja miljoni eest trammiteid

Euroopa Komisjon kiitis heaks Riia 97,4 miljoni eurose trammitaristuprojekti, mille raames rajatakse uus trammiliin Skanste piirkonda.
Riia ehitab ligi saja miljoni eest trammiteid
  • Foto: Terje Lepp
Lisaks Skanste piirkonda 3,6 kilomeetrise trammiliini rajamisele renoveeritakse ka olemasolevate liinide taristut ning ostetakse 12 uut madalapõhjalist trammi. Ehitus algab 2018. aasta teisel poolel ning peaks lõpule jõudma 2020. aastal, kirjutas err.ee.
Projekti kogumaksumus on 97,4 miljonit eurot ning sellest 65,7 miljonit tuleb Euroopa ühtekuuluvusfondist. Riia ühistranspordifirma Rīgas Satiksme panustab projekti 27,4 miljonit eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele