Embach kolib kontori Ropka ärimajja

Ropka ärimaja
Ropka ärimaja sai 2016 detsembris nurgakivi.

Tartu kesklinna piirile Ropka ärimaja püstitav Embach Ehitus kolib kontori büroopindade ja stock-office’ite plokke ühendavasse hübriid-ärimajja.

Möödunud nädalal paigaldasid Tartu abilinnapea Jarno Laur, Embach Ehituse juht Andres Salusaar ja Kaarsilla Kinnisvara juht Viljar Jänes nurgakivi Tartu kesklinna piirile kerkivale Ropka äri- ja büroohoonele, mis koosneb kahest osast, kahekorruselisest stock-office’ist ja kolmekorruselisest bürooplokist. Hoone üldpind ulatub 4500 ruutmeetrini ja ehitus valmib 2017 märtsis.

Kui arendaja Kaarsilla Kinnisvara mõned kuud tagasi aadressile Turu 34 ehitatava Ropka ärimajaga avalikkuse ette tuli, oli tegu n-ö puhtalt spekulatiivse projektiga, millel ankurüürnikud puudusid. Embach Ehituse juhi Andres Salusaare sõnul on tegu kinnisvaraarenduse ja ehitusturu praeguse trendiga, mida iseloomustab äri- ja elamuehituse alustamine kindlate üürikokkulepete ning ankurüürniketa.

Samas ütles Kaarsilla Kinnisvara juht Viljar Jänes Kinnisvarauudised.ee-le, et ligi 60% hoonest on praeguseks üürilepingutega juba kaetud. Oma kontori kolib Ropka ärimajja ümber ka Embach Ehitus.

Nii Kaarsilla Kinnisvara kui ka Embach Ehitus on Lõuna-Eesti juurtega ettevõtted. Embach Ehituse eksperdid on juhtinud projekteerimis- ja ehitustöid paljudel era- ning avaliku sektori objektidel.

Loe pikemalt Kinnisvarauudised.ee-st.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed