Viis õigusbürood, mis nõustavad Rail Balticu ehitust

Foto: Rail Baltic

Kolme Balti riigi ühisettevõte RB Rail AS korraldas hankel valiti Rail Balticu planeerimis- ja ehitustegevuse etapis firmat juriidilistes küsimustes nõustama õigusbürood Eversheds Bitāns, Glimstedt ja partnerid, Klavins ELLEX, Sorainen ning Triniti.

 

Lepingud otsustati sõlmida viie ettevõttega, kuna õigusalast sekkumist vajavate küsimuste ring on väga lai. Üheks valiku kriteeriumiks oli ettevõtte võimekus tagada kõrgetasemeline juriidiline nõustamine kõigis kolmes Balti riigis, teatas RB Rail.

Teiseks tingimuseks oli varasem sarnase sisu ja suurusega Euroopa Liidu tasandi projektidega töötamise kogemus, samuti pädevus juriidilise analüüsi teostamiseks erinevates valdkondades, nagu äri- ja korporatiivteenused, ettevõtte administreerimise teenused ning tööõiguse teenused.Õigusbürood annavad juriidilist konsultatsiooni ehituse, kinnisvara, keskkonna, maksunduse, riigihangete, konkurentsi ja riigiabi, IT ja kindlustusega seonduvates küsimustes.RB Rail AS on 2014. aasta oktoobris asutatud kolme Balti riigi ühisettevõte. RB Rail AS-s omavad võrdelt aktsiaid SIA Eiropas Dzelzceļa Līnijas Lätis, UAB Rail Baltica Statyba Leedus ja OÜ Rail Baltic Estonia Eestis. RB Rail AS on Rail Balticu projekti keskne koordinaator. Projekt hõlmab kiire rahvusvahelise raudtee ehitust Tallinnast Leedu-Poola piirini. Rail Balticust saab avalikus kasutuses olev tänapäevane ja keskkonnasõbralik elektriraudtee.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785