Autorid: Ehitusuudised , ehitusuudised.ee • 17. mai 2016

Betoonimeister ostis TMB betoonitehase

TMB betoonitehas Tartu külje all Vahi tööstuspargis.
Autor: TMB

Kaubabetooni tootja Betoonimeister AS sõlmis lepingu AS TMB tütarettevõtte TM Betoon varade omandamiseks ning võtab üle kõik kümme töötajat. AS TMB keskendub edaspidi oma põhitegevusele – betoonelementide tootmisele.

Tehing hõlmab betoonitehast Tartu külje all Vahi tööstuspargis, samuti betooniveokeid. Vahi Tööstuspargis Tartu maakonnas asuv tehas teenindab nii suurkliente kui ka eraisikutest väikekliente.

Tehingu hinda osapooled avaldada ei soovi, teatasid ettevõtted.

„Tehingu lõplikuks vormistamiseks ootame konkurentsiameti nõusolekut,” ütles Betoonimeister AS juhatuse esimees Kalle Suitslepp. „Meil oli siiani neli betoonitehast üle Eesti. Uue tehase lisandumine loob meile suuremat mobiilsust. Saame vajadusel tehnikat – mikserid, pumbad, vajadusel ka tehased – ümber paigutada sinna, kus nõudlus parasjagu suurem,” lisas Suitslepp.

2005. aastal asutatud Betoonimeister AS on Eesti suuremaid kaubabetooni tootjaid, kelle neli senist betoonitehast asuvad Jõhvis, Rõstlas, Tallinnas ja Tartus. Ettevõttel on üle 30 ühiku tehnikat betooni transpordiks ja pumpamiseks. Ettevõttes töötab 64 inimest. 2015. aasta käive oli 9,5 miljonit eurot.

OÜ TM Betoon on AS TMB tütarettevõtja, mille peamisteks tegevusaladeks on betoonisegude tootmine ja müük, betooni transport ja betooni pumpamine. OÜ-ga TM Betoon ühte kontserni kuuluvad AS TMB, OÜ TMB Element, SIA TMB Elements ja Bygg Element Sverige AB.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785