21 märts 2016

Jostov jätkab Technopolis Ülemiste juhina

Technopolis Ülemiste juhatuse esimees Gert Jostov  Foto: Andres Haabu

Ülemiste City linnakut arendava Technopolis Ülemiste ASi nõukogu pikendas senise juhatuse esimehe Gert Jostovi ning juhatuse liikme Martin Seppälä volitusi järgnevaks kolmeks aastaks.

Konstseptsioonist reaalsusesse

„Linnaku arendamisel on Technopolis Ülemiste meeskonnal jätkunud kõvasti ambitsiooni ja oskust just väga pikaajalisi eesmärke ellu viia,“ märkis Technopolis Ülemiste ASi nõukogu liige Ülo Pärnits. „Kui alguses oli meil olemas vaid kontseptsioon, mille teostusesse kõik võib-olla isegi ei uskunud, siis tänaseks on valmis ehitatud 100 000 m² kontoripinda ning arendustegevusse on kokku investeeritud enam kui 100 miljonit eurot. Kuid mis kõige olulisem – linnakus on endale koha leidnud 300 väärikat ettevõtet, kellest lõviosa tegutseb innovaatilises IT-valdkonnas. Neist neljandik on rajatud väliskapitalil.“

Pärnitsa sõnul on Jostov tõestanud end väärtusliku juhina, kelle tegevust on tunnustatud ka väljaspool oma ettevõtet – näiteks pälvis Gert tänavu Eesti parima noore juhi preemia.

Jostov on Ülemiste City arendust juhtinud kokku üle seitsme aasta, neist viis Technopolis Ülemiste ASi juhatuses.

Technopolis Ülemiste AS on pälvinud mitmeid auhindu ka ehituse ja kinnisvara valdkonnas – 2014. aastal saadi mainekas tiitel Aasta Kinnisvarategu Lõõtsa 5 innovaatilise ärihoone eest. Ettevõte on järjepidevalt paistnud silma heade tulemustega Eesti Ettevõtete Konkurentsivõime edetabelis, kus 2015. aastal saavutati kinnisvaraettevõtete hulgas esimene koht.

AS Technopolis Ülemiste on endise Dvigateli tehase territooriumile loodud kaasaegse linnaosa Ülemiste City suurarendaja. Technopolis Ülemiste AS kuulub 49%-lise osalusega AS-le Mainor Ülemiste ja 51%-lise osalusega Soome börsifirmale Technopolis Plc.

Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785