23 oktoober 2015

RAMM Ehitus OÜ rajab Maardusse piirkonna suurima kaubanduskeskuse

Eskiis  Foto: Brave Capital

Brave Capitali kontserni kuuluv Barensholm OÜ allkirjastas Ramm Ehituse OÜ-ga projekteerimis- ja ehituslepingu Maardu Kodukeskuse täielikuks renoveerimiseks eesmärgiga rajada piirkonna suurim kaubandus- ja vabaajakeskus. Keskuse investeerimissumma on 2,7 miljonit eurot.

“Maardu on Eestis üks vähestest linnadest, mille elanikkond on viimase kümne aastaga kasvanud. Lisaks Maardu linnale on Maardu Kodukeskuse teeninduspiirkonnaks ka Muuga aedlinn ja Jõelähtme vald. Orienteeruv püsielanike arv antud teeninduspiirkonnas on 30 000 inimest. Suveperioodil lisanduvad teeninduspiirkonda veel Maardu ümbruses suvilapiirkondades puhkavad inimesed. Üllatuslikult häid kasvunumbreid näitavas piirkonnas läänelikele standarditele vastav kaasaaegne kaubandus-ja vabaajakeskus puudub,“ rääkis Brave Capitali juhatuse liige Veljo Kuusk.

Maardu Kodukeskusesse tuleb ligikaudu 6500 m2 esmaklassilist kaubanduspinda kahele maapealesele korrusele ja soklikorrusele ning 120 parkimiskohta kaubandus- ja vabaajakeskuse ees asuvasse parklasse.  

"Keskuse kaubanduspindade üürile andmisega tegelevad Nordic Brokers ja Colliers. Maardu Kodukeskuse kuvandi loomisel on algusest peale osalenud projekbüroo Sirkel & Mall OÜ. Keskuse teostust juhib Brave Capitali arendusosakond,” lisas Kuusk.

Keskuse ehitab valmis RAMM Ehituse OÜ, projekteerijaks on projektbüroo Sirkel&Mall ning ehitusjärelevalvet teostab Tallinna Linnaehituse AS. Kogu projekt projekteeritakse BIMis (Building Information Modelling - toim).

Maardu uus kaubandus- ja vabaajakeskus  Foto: Brave Capital
Jaga lugu:
EHITUSE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad ehituse uudised igal nädalal enda postkasti.

Ehitusuudised.ee toetajad:

Eva Kiisler
Eva KiislerEhitusväljaannete juhtTel: 56 600 050
Sandra Malvik
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen Paapsi
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785