4. juuni 2015

EY Aasta ettevõtja: parim ekspordiartikkel on usaldusväärsus

Jüri Raidla
Autor: Raul Mee

Eestit esindab maailma ühel suurejoonelisemal ettevõtjate konkursil Jüri Raidla, kelle sõnul võidab Eesti usaldust just professionaalse inimliku kontakti ja innovaatiliste lahendustega.

„Eesti riigi parim ekspordiartikkel, mida reklaamida, on usaldusväärsus,“ ütles EY Eesti Aasta Ettevõtja 2014 ja Raidla Ellex vanempartner Jüri Raidla. „Eesti ettevõtted on järjest enam partnerid rahvusvahelises koostöös, eksportides nõnda mitte ainult oma töö, toote ja teenuse kvaliteeti, vaid ärikeskkonna usaldusväärsust tervikuna, mis loob soodsa pinnase välisinvesteeringuteks," märkis Raidla.

Jüri Raidla sõnul on läbi aegade olnud Eesti usalduse aluseks kvaliteetne töö. „Professionaalne koostöökontakt – osata teha asju nii nagu seda rahvusvaheliselt oodatakse. Seda läbi professionaalsete teenuste ekspordi ja tipptasemel nõustamise, kuid mitte ainult,“ sõnas Jüri Raidla. „Läbi ükskõik millise koostöö ja asjaajamise nii era-, riigi- kui ka kolmanda sektori ettevõtete vahel ekspordime tegelikult juurde oma teadmisi, oskuseid ja usaldusväärsust, oma töö kvaliteeti."

EY Eesti Aasta Ettevõtja 2015 konkursile on oodatud kuni 10. augustini kandideerima ettevõtete omanikud või omanikest juhid, kelle ettevõtted on turul tegutsenud üle kolme aasta, kus töötab vähemalt 10 inimest ning mille 2014. aasta käive on alates 2 miljonist eurost.

Ernst & Young Baltic AS on Baltimaade juhtiv konsultatsiooni- ja audiitorbüroo.

Jaga lugu
Ehitusuudised.ee toetajad:
Teeli RemmelgEhitusvaldkonna juhtTel: 51 23 770
Sandra MalvikEhitus ja kinnisvara konverentside programmijuhtTel: 58 552 554
Helen PaapsiReklaamimüügi projektijuhtTel: 5880 7785
Hannes RummReklaamimüügi projektijuhtTel: 518 4688