Kus hoida ehitusalast infot?

Serveriruum
Serveriruum

Ehitusettevõtete tegevus nõuab paljude andmete töötlust ning seda distantsilt peakontorist. Kiire suhtlus ja andmevahetus tagab edu objekti valmimisel. Kas panna objektile püsti server, kasutada pilveteenust ja kuidas kaitsta andmeid, saab teada oma ala ekspertidelt 19. veebruaril.

19. veebruaril korraldab ituudised.ee Pilve konverentsi (link kodulehele), mis käsitleb pilvetehnoloogia trende, pilvetehnoloogia võimalusi ja väljakutseid organisatsioonides ning turvalisust.

Konverentsil räägib Eesti Telekomi IT teenuste juht Endo Viires Millega tuleb arvestada pilveteenuste valikul ning kas tänapäevased pilved on oma loomult valmis vastu võtma tänast nõudlikku äriklienti kõikides selle keerukustes.

Ehitustegevuses on palju tundlikkke andmeid, mis ei tohi kindlasti lekkida. Konverentsil toob just turvalisusest näite SignWise tegevjuht Tiit Anmann, kes räägib Danske Bank'i näitel, kuidas muuta turvaliselt pilveteenuse abil ühe finantsettevõtte suhtlus kliendiga efektiivsemaks nii riigisiseselt kui piiriüleselt. Luubi all on eesmärgid, kuidas nendeni jõuti ning milliseid tulemusi see tänaseks on andnud.

VAATA KONVERENTSI TÄISKAVA SIIT

Konverentsi soodushind kuni 9. veebruarini on 229 eurot (km-ga 274,80 eurot). Alates 10. veebruarist kehtib täishind 295 eurot (km-ga 354 eurot).

Korraga rohkem kui ühe osaleja registreerimisel ühest maksjaettevõttest kehtib allahindlus 5%.

 

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed