Merko käivitas Vilniuses korteriarendusprojekti

AS Merko Ehitus kontserni kuuluv ettevõte UAB Merko Bustas on käivitanud Vilniuses Fiziku korteriarendusprojekti. Investeeringu suurus 6-7 miljonit eurot.

Fiziku korteriarendus hõlmab 6- ja 5-korruselist maja, millesse tuleb kokku 108 korterit. Korterite ruutmeetri hind jääb vahemikku 1160–1450 eurot.

Ehitatavas kortermajas on 38 korteriga maja t ning selle valmimine on planeeritud 2015. aasta sügisessel. Fiziku korteriarendusprojekt asub UAB Merko Bustas poolt ehitatud Bajoru dominija korteriarenduse kõrval, kus UAB Merko Bustas on valminud kolmes majas (kokku 122 korterit) on müümata tänaseks müümata ainult 6 korterit. 

Kortereid iseloomustavad Leedu kortermajades arendajate poolt siiani väga vähe kasutatud efektiivne soojustagastusega ventilatsioonisüsteem, puidust aknad, avarad planeeringud ning valgusküllased rõdud. Kortermajadel on lift, panipaigad ning parkimiskohad maa-aluses garaažis ja õueparklas.

Eesmärgiga hoida kõrvalasuva Bajoru dominija hoonetega sama stiili, on korterelamu arhitektiks samuti UAB Vilniaus architekturos studija.

Fiziku korteriarenduse kahe maja brutopind on kokku ligikaudu 9500 m² ning arendusprojekti maksumus vahemikus 6–7 miljonit eurot.


 

Merko on arendanud ja ehitanud kodusid nii Eestis, Lätis kui ka Leedus. Ettevõte haldab arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

 

Galerii

Osale arutelus

  • Ehitusuudised.ee toimetus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed