Riigihanked raiskavad riigi raha ning ei loo mingit väärtust! Tuttav repliik, kas pole? Ometigi tuleb riigihankeid läbi viia, et muuta keskkond elamisväärsemaks, on meil selleks omavahendid eelarves või boonused euroraha.
Kuid kes on hangetes võitjateks? Tellija poolel võidab see, kes suudab eelarveliste vahenditega rohkem ellu viia. Kuid see ei pea alati tähendama, et valida tuleb odavamate pakkumuste seast. See tähendab hoopis seda, kes suudab efektiivsemalt hanget teostada.
Kuidas näeb see välja reaalsuses, sellele küsimusele vastamiseks olengi kokku kutsunud väärika seltskonna 27. septembril Sokos Hotell Virusse, kus toimub seminar: Millised hanked loovad väärtust ja kellele?
            Aeg: 27.september
          
Artikkel jätkub pärast reklaami
Koht: Sokos Hotell ViruKava
            
          
Kuidas plaanib riik hankeid tõhusamaks muuta?
Lavaintervjuu
Küsimustele vastab Rahandusministeeriumi halduspoliitika asekantsler Agris Peedu
            Riigihangete väärtusahel vs otsustusahel
          
Hetkel kuum
"Kerge südamega tehtud otsus"
Artikkel jätkub pärast reklaami
             
          
             
          
             
          
             
          
             
          
             
          
Artikkel jätkub pärast reklaami
Kuidas hangete konkurentsi tekitada?Hõlpsam ligipääs väikestele ja keskmistele ettevõtetele?
Advokaadibüroo Glimstedt advokaat Merit Lind
             
          
Artikkel jätkub pärast reklaami
             
          
             
          
Kui ohtlik on hanke hind?Vastutustundliku Ettevõtluse Foorumi tegevjuht Marko SillerVendor OÜ juhatuse liige Henri Kaasik-Aaslav
            
          
 
Artikkel jätkub pärast reklaami
 
 
Miks ei anta ametnikele riigihangetes piisavalt otsustusvabadust?Maanteeameti juht Aivo Adamson
 
Seotud lood
Võib öelda, et juba rohkem kui kümme aastat on üleval küsimus, kas riigihankeid saab korraldada kiirelt, õiglaselt ja tõhusalt. Vastuseid sellele otsime 27. septembril toimuval riigihangete seminaril.
Tallinna südamesse, otse sadama kõrvale, kerkib kaasaegne äri- ja elukondlik kvartal. Projekti arendab US Real Estate, ehitussüvendi peatöövõtjaks on Bildgren Ehitus ning automatiseeritud jälgimissüsteemide paigaldusel osales GEO-Instruments Polska – automatiseeritud geotehniliste, konstruktsioonide ja keskkonnaseire süsteemidele spetsialiseerunud ettevõte, mis pakkus terviklikku mõõtelahendust keerukate geotehniliste tööde teostamiseks kaevetööde toestamise käigus.