Algas parima ehitusjuhi konkurss “Aasta Ehitaja 2013”

Eesti Ehitusettevõtjate Liit (EEEL) kuulutab välja konkursi “Aasta Ehitaja 2013” eesmärgiga leida parim ehitusjuht, kelle töö on pälvinud tunnustuse nii töö tellija, arhitekti, projekteerija kui ka omaniku järelvalve teostaja poolt.

EEEL valib parimat ehitajat juba viiendat aastat järjest, muuhulgas on laiemaks eesmärgiks ehitaja ameti propageerimine ja oma ala parimate tunnustamine.

“Aasta Ehitaja 2013” konkursi nominente on võimalik esitada kahes hinnakategoorias: 1. Ehitusobjektid maksumusega kuni 1 miljon eurot;
2. Ehitusobjektid maksumusega üle 1 miljoni euro.

Nominente võivad esitada nii EEEL-i kuuluvad kui ka Liitu mitte kuuluvad ettevõtted ja ehitusobjektide tellijad.

Avalikule konkursile on oodatud osalema kõik ehitusjuhid, kellel on erialane kõrgharidus ja eelnev projektijuhtimiskogemus.

Konkursi “Aasta Ehitaja 2013” tiitlile võib esitada nii peatöövõtu, kui ka alltöövõtu projektijuhte, kelle juhitud ehitusobjekt on valminud ajavahemikul: 02. oktoober 2012 – 01. oktoober 2013. Nominente saab esitada kuni 31. oktoobrini 2013.

Konkursi korraldaja EEEL kehtestab konkursi reeglistiku, nimetab þürii koosseisu, korraldab þürii tööd, kuulutab välja konkursi tulemused ja autasustab võitjat EEEL-i aastalõpukoosolekul 2013. aasta detsembris. Þürii koguneb eelvaliku tegemiseks käesoleva aasta novembris.

Täidetud ankeedid tuleb saata kas kirjalikult aadressil Pärnu mnt. 141, 11314 Tallinn või e-posti aadressil eeel@eeel.ee.

Eelnevatel aastatel on tiitli võitnud:

Tarmo Pohlak (2009) poolt juhitud Tallinki büroohoone ehitus.
Tiit Joosti (2010) poolt juhitud Ämari lennubaasi ehitus
Arvo Kirotus (2011) poolt juhitud Reoveepuhastusjaama biofiltri ehitustööd
Keit Paal (2012) poolt juhitud Tallinna Ülikooli Loomemaja NOVA õppehoone

Eesti Ehitusettevõtjate Liit on ehitusettevõtjaid ühendav katusorganisatsioon, mis tegutseb eesmärgiga kooskõlastada ja koordineerida oma liikmete tegevust ehitustegevuse majanduspoliitilistes küsimustes ja suhetes töövõtjatega ning nende organisatsioonidega. EEEL-i kuulub 103 liiget. Liitu kuulumine annab liikmeskonnale võimaluse kaasa rääkida ehitusala reguleerivate seaduste ja dokumentide väljatöötamisel ning omapoolsete seisukohtade avaldamisseks läbi liidu.

Osale arutelus

  • Ehitusuudised.ee toimetus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed