RKAS alustab Päästeameti ja Häirekeskuse ehitaja otsinguga

Riigi Kinnisvara AS (RKAS) kuulutas välja Päästeameti ja Häirekeskuse Tallinna ühishoone ehitamise riigihanke. Ehitustegevusega plaanitakse alustatakse tänavu ning hoone valmimistähtaeg on 2014. aasta sügisel.

Tallinna Lasnamäe linnaossa Osmussaare tee 2 kinnistule ehitatav Päästeameti ja Häirekeskuse hoonekompleks koosneb kesksest 4-korruselisest hoonest. 
 
Lisaks hoonele rajatakse 4-korruseline tuletõrjespordi ja päästetööde harjutustorn vajalike treening- ning turvaelementide ja jooksurajaga.

RKASe sõnul on eesmärgiks ehitafa tähtaegselt ja optimaalsete kuludega hoonete kompleks, mis oleks Päästeameti ja Häirekeskuse funktsioonidest tulenevaks tööks igati sobiv, vastaks kehtestatud nõuetele, oleks ülalpidamises võimalikult vastupidav ja kauakestev ja mille ülalpidamiskulud oleks võimalikult madalad.

Oluliseks kriteeriumideks on seatud kvaliteet ja ratsionaalsus. Eesmärgiks on funktsionaalne, nõuetele vastav, energiasäästlik ja vastupidav hoone.

Ühishoone suuruseks on kavandatud 3512 ruutmeetrit ning selles on arvestatud töökohti ligikaudu 300 inimesele. Hoone on projekteerinud AS Amhold.

Riigihange „Päästedepoo ja ühendhäirekeskuse hoone ehitus Osmussaare 2 Tallinn” on avaldatud riiklikus riigihangete registris, hanke viitenumber on 145454. Pakkumiste esitamise aeg on 12. september 2013 kell 10.00.


Galerii

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed