Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
FOTOD: Ehitajad otsisid võimalusi efektiivsuse tõstmiseks
11. aprillil toimus Ehitusuudised.ee seminar "Kuidas muuta ehitussektor 4 korda efektiivsemaks?". Kohal oli edumeelsed ettevõtjad kogu ehitussektorist.
Miks just neli, mitte kolm, kuus või kümme korda. Neli just seetõttu, et siis oleme võrdses seisus Soomega, kes on meile tihti eeskujuks ning just nii palju kordi on põhjanaaber uuringute tulemustel Eestist parem.
Kinnisvaraarendaja Peeter Raag on Omega Laenuga koostööd teinud viis aastat ja ütleb, et usaldusväärse finantspartneri tugi on renoveerimisprojektide juures hindamatu, sest üllatusi tuleb alati ette.