Muudatused 1Partner Kommertskinnisvara juhtkonnas

Muudatuse eesmärk tuua ettevõttesse värsket hingamist ja tõsta turuosa suurima mahu ja potentsiaaliga ärikinnisvara valdkonnas. Senine juht keskendub Vene turule.

1Partner Kinnisvara valis uueks juhatuse liikmeks arendusjuhi Sven Olevi ning kommertskinnisvaraga tegelevat tütarettevõtet hakkab juhtima suurosanik Tanel Tarum.

“1Partner grupp on kasvanud 70 töötajani ja mitme uue ärisuuna koordineerimine nõuab omanikelt rohkem tööd kui kunagi varem,” lubas Tarum ettevõtte teise partneri Martin Vahteriga koormust jagada.

“1Partner Kommertskinnisvara senine juht Aivo Hallist jätkab Kommertskinnisvara juhatuse esimehena ning keskendub Vene suunale. Lisaks suurendasime ettevõttes ka soome konsultantide arvu,” lisas Tarum.

Elamispindade vahendamisega tegeleva 1Partner Kinnisvara tegevjuhi ja partnerina jätkab Martin Vahter. 1Partner Kinnisvaraga liitus elamispindade grupi juhina Mihkel Oiderma, kel on kogemus nii kinnisvara- kui koolitusvaldkonnast.

1Partner grupi ettevõtted – 1Partner Kinnisvara, 1Partner Kommertskinnisvara ja 1Partner Ehitus põhiomanikud on Tanel Tarum ja Martin Vahter.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed