1Partner värbab 25 uut maaklerit

Pealinna suurimaks kinnisvaravahendusettevõtteks kasvanud 1Partner teatas, et on valmis koheselt juurde võtma 25 maaklerit.

1Partner Kinnisvara tegevdirektori Martin Vahteri sõnul on suurenenud nii igakuine üldine kinnisvaratehingute arv kui ettevõtte turuosa. “Praegu töötab 1Partneris üle 60 inimese ja see on pea kaks korda rohkem kui buumiaja tipus,” ütles Vahter ja lisas, et iga inimene toob äri juurde ja laienemine on end seni ära tasunud.

“Vaikselt otsivad inimesi praegu pea kõik suuremad kinnisvarabürood. Meile tulevad töötajad peamiselt väiksematest ettevõtetest, samuti sõelume ja koolitame ise välja ka erialase kogemuseta inimesi, kelle puhul on esmaseks hindamiskriteeriumiks töötahe ja õige suhtumine. Kümmekond uutest töötajatest loodame leida venekeelseteks konsultantideks,” ütles Vahter ja lisas, et ettevõttes on täiskohaga tööl ka kolm soomlast.

Martin Vahteri kinnitusel tippmaaklerite palk ja käive ei langenud ka masuajal, keskmised kinnisvaramaaklerid teenivad kuus paar tuhat eurot.

Osale arutelus

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi ehitusuudiseid sotsiaalmeedias:

RSS

Ehitus­uudised.ee toetajad:

Teabevara ehitus­spetsialistile

Valdkonna tööpakkumised

Ehituse erilehed