Möödunud aasta sügisel valminud ja ligemale 32 miljonit eurot (500 miljonit krooni) maksma läinud Mäo liiklussõlmes on ühel teelõigul keelatud raskeveokitel sõita.
Probleemne teelõik asub liiklussõlme Tartu-poolses otsas, maanteelt mahasõidul, kirjutab Järva Teataja.
Maanteeameti avalike suhete osakonna peaspetsialist Allan Kasesalu tunnistas, et teega on seal probleeme, kuid ehitaja likvideerib need kiiremas korras ja peagi tohivad suured veoautod seal taas sõita.
Seotud lood
Esmaspäeval alustab Nordcon Mäo külas pühapäevani kestva garantiitööga, mille käigus asendatakse 20 meetri ulatuses vigastatud drenaažitoru.
Täna avatakse Mäo möödasõit, mille maksumuseks koos käibemaksuga kujunes 474 mljonit krooni.
Täna avati Kesk-Eesti olulisim liiklussõlm, mille ehitas valmis Nordecon Infra.
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.